
🚀ACA Group breidt uit met overname van vBridge
Hasselt/Gent, 24 april 2025, We hebben groot nieuws: ACA Group breidt uit en verwelkomt het Gentse IT-bedrijf vBridge in onze familie! Met deze stap versterken we niet alleen onze expertise in cloudoplossingen, maar vergroten we ook onze aanwezigheid in Oost- en West-Vlaanderen.
vBridge is voor veel organisaties geen onbekende naam. Hun team bouwt slimme cloudoplossingen, beheert complexe IT-infrastructuren en automatiseert bedrijfsprocessen op maat. Ze werken onder andere voor DPG Media, Natuurpunt, Kadonation en Outspot, een indrukwekkend portfolio dat getuigt van hun vakmanschap en klantgerichtheid.
Wat ons meteen aansprak, is hun visie op technologie dat perfect aansluit bij hoe wij bij ACA werken.
Zoals Ronny Ruyters, CEO van ACA Group, het verwoordt:
“Met vBridge halen we een team binnen dat dezelfde kijk heeft op cloud: pragmatisch, sterke expertise en altijd in functie van de klant. Waar ACA traditioneel sterk staat in AWS en Azure, brengt vBridge bijkomende sterkte op Google Cloud, bovenop hun ervaring met de andere platformen. Door onze krachten te bundelen, verdiepen we die expertise over de hele lijn. Zo kunnen we klanten nog gerichter en onafhankelijk adviseren, altijd met de oplossing die het best past.”
Peter Jans, Business Unit Manager Cloud van ACA Group:
“Het team van vBridge weet hoe je moderne cloudomgevingen aanpakt, van cloud-native tot moderne DevOps. Die brede ervaring, gecombineerd met hun hands-on mentaliteit, maakt hen een sterke aanvulling op ons team. Samen vergroten we niet alleen onze technische slagkracht, maar ook onze flexibiliteit om klanten op elk van de grote platformen, Azure, AWS, Google Cloud en SUSE Rancher de best passende oplossing te bieden. En onze impact en expertise in cloud-native technologieën in België te vergroten.”
Het team van vBridge sluit zich aan bij onze werking in Gent, en wordt deel van ACA Group, met vestigingen in Hasselt, Leuven, Antwerpen en Gent. Voor de klanten van vBridge verandert er weinig: ze blijven rekenen op dezelfde vertrouwde mensen, maar met de voordelen van een groter netwerk, extra ondersteuning en extra expertise binnen handbereik.
Zoals Roel Van Steenberghe, CEO van vBridge, het mooi samenvat:
“We blijven doen waar we goed in zijn: cloudprojecten realiseren met slimme automatisering en een sterke technische focus. Maar vanaf nu doen we dat in een breder kader, met meer slagkracht en collega’s die onze mindset delen. Voor onze klanten betekent dat: blijven rekenen op vertrouwde gezichten, met daarbovenop toegang tot een breed netwerk van experten en extra ondersteuning.”
We kijken ernaar uit om met deze uitbreiding verder te bouwen aan innovatieve oplossingen die echt het verschil maken. Deze overname past helemaal binnen onze groeivisie: samenwerken met partners die onze waarden delen, kwaliteit, innovatie, duurzaamheid en een mensgerichte aanpak.