SUSTAINABILITYACA
07/11/2021

Interview: Duurzaamheid is top prioriteit in ons team

Steeds meer bedrijven zetten in op elektrische bedrijfswagens. Het Limburgse IT-dienstenbedrijf ACA Group kocht al in 2012 zijn eerste e-auto. "Tegen 2025" is onze hele vloot elektrisch, zegt CEO Ronny Ruyters.

Niet alleen groene mobiliteit leeft al jaren in ons bedrijf", vertelt Dorien Jorissen, bij ACA Group verantwoordelijk voor duurzaamheid. "Ook duurzame bebouwing, diversiteit en initiatieven zoals het warmste ACA-weekend, waarbij het team 50.000 euro inzamelt voor goede doelen, ligt ons team nauw aan het hart.

Duurzaamheid is geen hype. We moeten andere keuzes maken als persoon en als bedrijf voor onze toekomst en die van de volgende generaties.

Dorien Jorissen, Sustainability Expert bij ACA Group
Dorien Jorissen - Sustainability Expert